preloader

Yukarı Çık
Adres Detayları
Kurtuluş mh. 2014 sk. No 27/B
Efeler/Aydın
İletişim Detayları
iletisim@e-b.com.tr
0850 303 1484

Apple Music, üniversite öğrencilerine özel 6 ay ücretsiz oldu

Her yıl okul sezonunun yaklaşmasıyla birlikte çeşitli kampanyalar başlatan Apple, geçtiğimiz yıl sunduğu Apple Music genişletilmiş deneme teklifini tekrardan kullanıma sundu. 

Apple Music’den üniversite öğrencilerine özel 6 aylık deneme fırsatı

Bu teklifle birlikte; tüm planlar için geçerli olan üç aylık deneme süresi, Apple Music’e yeni abone olan üniversite öğrencilerine özel 6 aya çıkarıldı. Aynı tekliften, daha önce Apple Music üyeliği olan ancak ilk kez öğrenci planına geçiş yapacak olan üniversite öğrencileri de yararlanabiliyor. 

31 Ekim’e kadar geçerli olan kampanyadan faydalanabilmek için Apple Music hesabınızla birlikte, UNiDAYS üzerinden üniversite öğrencisi olduğunuzu doğrulamanız gerekmekte. Bunun için sırasıyla şu adımları izleyebilirsiniz:

Apple Music öğrenci aboneliği edinmek için

  1. Apple Music veya iTunes uygulamasını açın.
  2. Apple Music uygulamasında veya iTunes’da yer alan sizin için bölümüne tıklayın.
  3. Deneme teklifine tıklayın (kişi ya da aile başına bir deneme), ardından öğrenciyi seçin. Daha sonra uygunluğu doğrula seçeneğine tıklayın.
  4. Bir tarayıcı penceresi açılır ve UNiDAYS web sitesine yönlendirilirsiniz. Ekrandaki istemleri izleyerek kaydınızı doğrulayın. UNiDAYS öğrenci olduğunuzu doğruladıktan sonra yeniden Apple Müzik uygulamasına veya iTunes’a yönlendirilirsiniz.
  5. Satın alma işlemleri için kullandığınız Apple Kimliği ve parolasıyla giriş yapın.
  6. İstenirse fatura bilgilerinizi onaylayın ve geçerli bir ödeme yöntemi ekleyin. Ardından katıl butonuna basarak, Apple Music öğrenci aboneliğiniz için 6 aylık deneme sürecinizi başlatabilirsiniz.

6 aylık deneme süresinin sonunda aylık 6,99 TL ödeyerek, 4 yıl boyunca Apple Music öğrenci üyeliğinizi kullanmaya devam edebilirsiniz. Ancak Apple Music öğrenci planının yalnızca 6 aylık deneme teklifinden yararlanmak isteyen kullanıcıların, deneme süresinin bitimine birkaç gün kala aboneliklerini sonlandırmayı unutmamaları gerekiyor. Zira deneme süresinin bitmesiyle birlikte, tanımlı olan ödeme yönteminden otomatik olarak 6,99 TL tahsil edilerek, Apple Music öğrenci üyeliği devam ettirilir. 

Author avatar
Ege Bilgi Teknolojileri

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktayız.