Turkish Azerbaijani English French Hebrew Russian Swedish

Banka Hesap Numaralarımız

0850 303 14 84

iletisim@e-b.com.tr

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 18:00

Hizmetlerimiz
Anasayfa Hizmetlerimiz Alan adı ve Barındırma

Alan adı ve Barındırma

Bugün EGE BT, hizmet verdiği 1000'in üzerinde domain ile beraber, sayısı 100'ün üzerinde olan domain uzantısında da kurumunuzun isimlerini tescil edebilmektedir. Sizin için en uygun alan adını araştırıp bulup, firmanız veya şahsınız adına en iyi isim tescil edilebilmektedir. Domain tescil, takip edeni, yönetimi ve backorder ile domain alanında yapılacak her türlü işlemi sizin adınıza gerçekleştiriyoruz. Vermiş olduğumuz alan adı ve barındırma hizmeti kesintisiz ve butik bir hizmettir.

Alan Adı (Domain) Barındırma Hizmeti
Alan adı ve barındırma icra eden firmamız domain tescilinden başlayarak ondan sonra verilebilecek tüm hizmetleri en iyi şekilde ifa etmektedir. Alan adı barındırma hizmetine ek olarak verdiğimiz hizmetler ise webhosting, sunucu, mail hosting ve toplu mail gönderimi hizmetleridir.

EGE BT İnternet Hizmetleri’nden domain barındırma hizmeti satın aldığınızda bilmelisiniz ki bir domaine bağlı olan tüm hizmetleri de satın alabilirsiniz.

Alan adı barındırma
Domain Tescil Ettirme
Firmanızın gereksinim duyan domain adreslerini sizin adınıza ve arzu ettiğiniz domain uzantıları ile tescilliyoruz. Tüm domain tescil süreçlerini takip ederek arzu ettiğiniz alan adını almanızı sağlıyoruz. Ek olarak şirket veya markanız adına ileride kötü fakatçlı olarak domain kullanımına karşılık ön bilgilendirme vererek size zarar verebilecek tüm domainlerin tescilini sizin adınıza yaptırıyoruz. Böylece gelecekte sanal dünyada size karşı bir karalama kampanyasına karşı korunaklı olmuş oluyorsunuz.

Domain Yönetimi
İster EGE BT İnternet Hizmetleri aracığıyla almış olun isterseniz daha önce farklı bir alan adı ve barındırma firması aracığıyla almış olun tüm domain yönetiminizi yapıyor ve sorunsuz işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

7/24 Destek Hizmetleri
İster telefonunuzdan, ister destek emaillerimizden, ister uzak masaüstü bağlantı seçeneklerimizle günün 24 saati kesin çözüm sunuyoruz. Karşılaştığınız herhangi bir sorunda bizlere ulaşmanızın ardından kısa bir süre içerisinde sorunuzu çözüyor ve teknik sıkınıtılarınızı gideriyoruz.

İzmir Alan Adı ve Barındırma
Alan adı yani domain; web sitenizin adıdır ve kullanıcıların web sitenize direkt gelmesini sağlayan bağlantı linkidir. Firmaların web dünyasındaki bilinirlikleri açısından domain seçimi oldukca önemlidir. Ek olarak web sitesinin işlevselliği açısından bir de barındırma işleminin yapılması gerekir. Tüm bu İzmir alan adı ve barındırma işlemlerini EGE BT İnternet Hizmetleri sizin yerinize yapıyor.

İstanbul Alan Adı ve Barındırma
Domain’in Türkçesi olan alan adı web sitesinin kimliğini oluşturur. Bazı durumlarda alan adı marka haline dahi gelebilir. Bu nedenle alan adı seçimini işletmenizi yansıtacak halde seçmelisiniz. EGE BT İnternet Hizmetleri İstanbul alan adı ve barındırma işlemlerinin tamamını sizin için üstleniyor. 

Bizi Arayın 0850 303 14 84

Bizi Arayın 0850 303 14 84

Copyright © 2012-2019 Ege Bilgi Teknolojileri

Bu web sitesindeki tüm materyallerin telif hakkı saklıdır izin kopyalanması veya çoğaltılması hukuki olarak yasaktır.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ