Turkish Azerbaijani English French Hebrew Russian Swedish

Banka Hesap Numaralarımız

0850 303 14 84

iletisim@e-b.com.tr

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 18:00

Hizmetlerimiz
Anasayfa Hizmetlerimiz Animasyon

Animasyon

Günümüzde özellikle web reklamları içinde sıkça karşılaşmış olduğumız animasyon reklamları hepimizin dikkatini çekmektedir. Bu reklamlar yaygınlaşarak devam edecek ve gelecekte çok daha fazla mecrada önemli bir reklam seçeneği olacaktır.

Marka ve Ürün Tanıtımı İçin Animasyon
Birçok bilinir marka bu biçim videolarla marka bilinirliğini artırmaya çalışmaktadır. Bunun en önemli sebebi animasyon video yapımı insanların kullanıldığı ve gerçek sahnelerde çekilen reklam, kısa film yada videoların yapılmasından daha rahat olmasıdır. Bunun yardımıyla anlatılmak istenilen mevzu ve tema daha rahat anlatılmaktadır. Markaların reklam ve tanıtım amaçlı animasyon yapmış oldurma yolunu tercih etmesinin en önemli sebebi budur. Doğal olarak, maddi olarak insan ve gerçek sahnelerin kullanıldığı filmlere göre çok daha ekonomik fiyatlara sahip olması da yaygınlaşmasında önemli bir etkendir.

Animasyon
Animasyon Nerelerde Kullanılır?

Bu videolar kurumsal firmaların başta web sitelerinde olmak üzere, sosyal medya hesaplarında ve Youtube şeklinde video paylaşım portallarında bulunurlar. Böylece firmaya ulaşmak isteyenlere, şirket ve marka hakkında informasyon almak isteyenlere, firmanın ürününü tanımak isteyenlere bu tarz videolarla data verilmiş olur. Bir metin kullanılarak verilmek istenilen bilgiden ziyade ile çok daha rahat bu bilgiyi vermek mümkündür. Çünkü insanların bir internet sayfasında uzun uzadıya okuma alışkanlıkları sınırı olandır; ancak video seyretme alışkanları çok yüksek ve özellikle de animasyon video seyretme oranları fazlaca yüksektir.

Animasyon Reklamları
Bu yöntemi kullanılarak hazırlanan tanıtım filmleri toplumsal medya kanallarında, başta facebook ve İnstagram olmak üzere sponsorlu olarak geniş bir kitleye ulaştırılabilir. Ayrıca Youtube reklamları ile de animasyon reklam filmi biroldukça kişiye gösterilebilir.

Animasyon yapımı için egegen’in uzman tasarım ekibinin bugüne yapmış olduğu biroldukça referansı bizden isteyebilirsiniz. Yapmış olduğumuz animasyon video tanıtım filmlerini görmüş olduğunüzde firmanız için yaptırmak isteyeceğiniz bu video için egegen’i tercih edeceğinize eminiz.

İzmir Animasyon
Canlandırma sanatı verilen isimdir ve resimlerin yahut hareket etmeyen nesnelerin hareket ediyormuş gibi görünmesini sağlayan düzenleme işlemidir. Günümüzde kullanıcının ilgisini çekebilmek adına pek çok şirket tarafından kullanılır. Egegen, İzmir animasyon sektöründe verdiği hizmetlerle firmaların istekleri doğrultusunda bu filmlerin hazırlanmasını sağlıyor.

İstanbul Animasyon
Son dönemlerin en popüler reklam tekniklerinden biridir. Merak uyandırıcı tesir yarattığı için birçok işletme tarafından tercih edilebilir niteliktedir. İstanbul animasyon sektöründe hizmet veren egegen İnternet Hizmetleri’nin uzman ekibiyle reklamınıza dair yapabileceklerinizi görüşebilirsiniz.

Bizi Arayın 0850 303 14 84

Bizi Arayın 0850 303 14 84

Copyright © 2012-2019 Ege Bilgi Teknolojileri

Bu web sitesindeki tüm materyallerin telif hakkı saklıdır izin kopyalanması veya çoğaltılması hukuki olarak yasaktır.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ