Turkish Azerbaijani English French Hebrew Russian Swedish

Banka Hesap Numaralarımız

0850 303 14 84

iletisim@e-b.com.tr

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 18:00

Hizmetlerimiz
Anasayfa Hizmetlerimiz Arama Motoru Optimizasyonu

Arama Motoru Optimizasyonu

Google ve diğer arama motorlarında web sitenizin ilgili kelimeler aratıldığında üst sıralarda çıkıyor olması size çok büyük itibar kazanmıştırracağı şeklinde satışa yönelik de büyük bir başarı elde ettirecektir. Arama Motoru Optimizasyonu yada diğer bir adlandırmayla SEO, internet sayfası olan her firma için büyük öneme haizdir.

Arama Motoru Optimizasyonu
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Arama Motoru Optimizasyonu web sitenizin Google'da ilgili arama terimlerinde hedeflenen konumlarda listelenmesini sağlar böylece yeni satışlar elde edebileceğiniz benzer biçimde firmanızın prestijini arttırabilirsiniz.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) çalışmalarında web siteniz gerek içerik gerek kodlama olarak birçok alanda incelenir ve web sitenize en uygun geliştirmeler planlanır. Takvimlenerek yapılan geliştirmeler web sitenizin en doğru şekilde ve istikrarlı yükselmesini sağlar. Elde edilmiş yükselmelerin kalıcı olarak sağlanması SEO'nun vazgeçilmez bir pazarlama aracı olmasını sağlar. Firmanız sadece satış fakatçlı da olsa marka bilinirliğinin veya prestijinin artmasını da sağlamayı hedeflese SEO en doğru çözümdür.

Profesyonel Arama Motoru Optimizasyonu
Kadromuzdaki uzmanların sağladığı danışmanlık ile en doğru SEO statejileri belirlenir ve sitenizde yada site dışında güncellemeler yapılarak tarafınıza raporlanır. SEO hizmetinde doğru strateji firmanız için büyük önem taşır, stratejisiz bir arama motoru optimizasyonu büyük prestij kayıplarına sebep olabilir.

Arama Motoru Optimizasyonu için Doğru Tercih
Google'da risk almadan yükselme için bizi tercih edin. Çünkü EGE BT İnternet Hizmetleri Arama Motoru Optimizasyon ekibi alanında uzman ve deneyimli kişilerden doğar. Bugüne dek çok sayıda web sitesinin Google, Yandex, bing benzer biçimde arama motorlarında en üst sıralara tırmanmasını sağladık. Bizimle iletişim kurduğunuzda referanslarımızı sizlerle paylaşacağız.

Peki, Arama Motoru Optimizasyonunda niçin EGE BT?
Arama motoru optimizasyonunu kesinlikle hafife almıyoruz. Büyük bir titizlik ve ciddiyetle çalışma yapıp belli bir sürenin nihayetinde ne olursa olsun sonuç alıyoruz. Peki, bunu yaparken maksimum dikkat ettiğimiz ve bizi alternatiflerimizden ayıran özelliklerimiz nedir?

Teknik ve yazılımsal SEO analizi yapıyoruz. Yaptığımız analizi gene kendi yazılım ekibimiz tarafınca internet sayfasına uygulatıyoruz. Varsa tasarımsal sorunlar veya eksiklikler gene kendi web tasarım ekibimize gerekli ilave ve düzeltmeleri yapıyoruz. Yapılan çalışmaları analizi çıkaran Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Uzmanı ekip üyemiz test ediyor gerekirse revizeleri veriyor. Çalışma tamamlanıncaya kadar bu işlemler devam ediyor.
Anahtar kelime (keywords) analizi yapıyoruz. Meydana getirilen çözümleme ile birlikte hakikaten gereksinim duyulan ve arama trafiği yüksek anahtar kelimeler belirleniyor. Bu aşamada web sitesinin sahibi ile de görüş alışverişi yapmış olup en muhteşem keywords için araştırma derinleştiriliyor.
Sektör ve belirlenen anahtar kelimeler ışığında rakip analizi araştırması yapıyoruz. Belirlenen anahtar kelimelerde en üst sırada yer alan internet sayfaları inceleniyor. İyi oldukları noktalar ve varsa açıkları tespit ediliyor. Sektörde çalışma yapılmak istenilen alanda yeni bir girişim var mı, var ise SEO’da rakip olabilir mi araştırılıyor. Rakip sitelerin yapmış olduğu arama motoru optimizsyonu çalışmasını da göz önüne alarak SEO stratejisi belirleniyor.
Web sitede arama motorlarının istediği standarlarda içerik yoksa SEO’ya uyumlu içerik sağlıyoruz. Özgün ve kaliteli makale veya ürün açıklamaları ile site arama motorlarına uyumlu hale geliyor.
Site içi link inşaası yapıyoruz. Kullananların ve Google örümceklerinin sitede çok daha rahat dolaşmaları için site içi linkleme ile bir bağlantı inşaası yapıyoruz. Her sayfaya SEO’ya uyumlu bir halde alt linkler ekliyor ve kullananların kolayca sitede dolaşmasını sağlıyoruz.
Web sitenin ilgili anahtar kelimelerde web dünyasında popüler olması için backlink alım stratejisi belirliyoruz. Haftalık tertipli backlink alımları ile hedeflenen anahtalar kelimeler (keywords) için düzenli bir yükseliş sağlıyoruz. Alınacak backlinkler en ince ayrıntısına kadar değerlendirilip kaliteli internet sayfaları ile çalışılmaktadır.
Dönemsel ihtiyaçlarınız değişirse yeni optimizasyonlar yapıyoruz. Eğer dönemsel değişen bir hedefleme gerekecekse istenildiği takdirde bir defa daha optimizasyon yapmış olup istenilen yeni hedeflere yönelik çalışmaları bir daha baştan başlatıyoruz.
Her ay yapılan tüm çalışmayı en ince ayrıntısına kadar raporluyor ve Arama Motoru Optimizasyon uzmanı ekip üyemiz tarafından web site sahibine veya ilgili kişiye sunuyoruz.
Kaliteli ve Kalıcı SEO
EGE BT İnternet Hizmetleri olarak kaliteli ve kalıcı arama motoru optimizasyonu yapıyoruz ve SEO mevzusunda çok iddialıyız. Bizimle çalışın, ne olursa olsun memnun kalacaksınız.

İzmir Arama Motoru Optimizasyonu
SEO; arama motorlarında site sıralamanızı pozitif yönde geliştirecek çalışma yapısıdır. Internet sayfaları için fazlaca önemlidir ve yapılması bir zorunluluktur. Bu nedenle İzmir arama motoru optimizasyonu sektöründe tüm firmalar için gereken hizmeti veriyor ve web sitelerinin üst sıralara çıkarak bilinirliğinin artmasını sağlıyoruz.

İstanbul Arama Motoru Optimizasyonu
SEO, web sitelerinin doğal yöntemlerle arama sonuçlarında üst sıralara çıkmasını sağlar. Organik trafik gelmesini sağlayan çalışmalardır. İstanbul arama motoru optimizasyonu çalışmaları için kaliteli bir firmayla çalışmak isteyen markalar EGE BT İnternet Hizmetleri ile iletişime geçebilirler.

Bizi Arayın 0850 303 14 84

Bizi Arayın 0850 303 14 84

Copyright © 2012-2019 Ege Bilgi Teknolojileri

Bu web sitesindeki tüm materyallerin telif hakkı saklıdır izin kopyalanması veya çoğaltılması hukuki olarak yasaktır.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ