Turkish Azerbaijani English French Hebrew Russian Swedish

Banka Hesap Numaralarımız

0850 303 14 84

iletisim@e-b.com.tr

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 18:00

Hizmetlerimiz
Anasayfa Hizmetlerimiz Medya Satın Alma ve Planlama

Medya Satın Alma ve Planlama

şirket ve işletmelerin reklam ve tanıtım gereksinimlarını karşılamak için bir çok farklı mecra bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de medyadır. Medyanın değişik kanallarını kullanarak şirket yada ürün tanıtımı yapmak mümkündür. Hepimiz de EGE BT İnternet Hizmetleri olarak medya planlama ve satın alma departmanımızla firmaların medya planlama süreçlerini ve yine planlanan süreçlerin medya satın almalarını gerçekleştirmekteyiz.

Medya Planlama
Medya planlamanın bir çok ayağını EGE BT olarak örmekteyiz. Firmanızın gereksinimlarını ve hangi medya çidraklarını kullanması gerektiğini araştırıyor ve sonrasın bir rapor ile sizlere sunuyoruz. Beraber son şeklini verdiğimiz medya planlamasının satın alma ve uygulaması için harekete geçiyoruz.

EGE BT medya planlama ekibi alanında ustalaşmış kişilerden oluşmaktadır. Türkiye’nin önde gelen TV kanallarında reklam yayınlatmak EGE BT ekibinin uzmanlık alanına girer. Üstelik EGE BT medya planlama departmanının vereceği ekonomik fiyatları başka bir yerde asla duymazsınız.

Medya Satın Alma
Medya stratejisi belirleyip en iyi taktiklerle bir reklam kampanyası örmek için çok önemli bir son adım kalıyor. O da seçilen reklam mecraları için medya satın alma işlemlerinin uygulanmasıdır. Bunun için benzeri biroldukça medya planlama ve satın alma ajansından farklı olarak uygun fiyat politikası ve şeffaflığıyla EGE BT size hizmet sunmaktadır.

Medya Planlama Mecraları
Medya planlamasını yaparken yararlandığımız mecralar ise şu şekildedir:

tvDijital Medya
Popüler web siteleri
tv Kanallarında Reklam Yayınlamak
Aylık veya senelik yahut isteğe bakılırsa belirli bir dehemmiyet için medya planı ve stratejisi geliştirmekteyiz. Bunu yaparken tanıtım ve reklamların hangi mecralarda yer alacağını sizlere sunmaktayız. Türkiye’de maksimum izlenen ve takip edilen tv kanallarının hepsinde reklam yayınlatma olanağına sahibiz. Sizin hedef kitleniz ve istekleriniz doğrultusunda en doğru TV yayınlarınız seçip reklamlarımızı yayınlatıyoruz.

Haber Sitelerinde Reklam Yayınlamak
Günümüzde yazılı basının yerini dijital basın ve medya aldığı aşikardır. çünkü bizler sizin medya planlamanızı yaparken uzun dehemmiyet kalıcılığı olması için bir strateji geliştiriyor ve maksimum takip edilen gazetelerin internet sitelerinde firmanızı görünür kılıyoruz.

En Popüler Web Sitelerinde Reklam Yayınlamak
Dijital dünyada en iyi şekilde yer almanızı sağlamak adına strateji ve taktik geliştirmelerimiz sonucu bir çok premium siteyi reklam ağımıza dahil etmiş bulunuyoruz. Yalnızca bizim size önereceğimiz ve siz değerli ziyaretçilerimizin de tasdik vereceğiniz hedef kitleye yönelik yada okunurluğu yüksek özel web sitelerinde şirket tanıtımınız çok özel bir şekilde yer alabilir.

Tüm bunları gerçekleştirmek ve gerçek manasıyla bir medya planlama yapmak istiyorsanız EGE BT İnternet Hizmetleri’nin uzman ekibiyle ne olursa olsun tanışın.

İzmir Medya Planlama ve Satın Alma
Medya planlama; firmaların reklam kampanyalarını hedefledikleri kişilere iyi mi ulaştıracaklarının belirlenmesidir. Bu planlamaya bakılırsa kullanılacak medyaların satın alma süreci de gerçekleştirilir. İzmir medya planlama ve satın alma sektöründe etkili bir biçimde hizmet veren EGE BT, firmaların gereksinimlarına cevap buluyor.

İstanbul Medya Planlama ve Satın Alma
Medya planlama ve satın alma noktasında geliştirilecek stratejiler yardımıyla web kullananlarının içinde ulaşmak istediğiniz kesime ulaşabilirsiniz. İstanbul medya planlama ve satın alma alanında hizmet almak isteyen firmaların her zaman yanındayız.

Bizi Arayın 0850 303 14 84

Bizi Arayın 0850 303 14 84

Copyright © 2012-2019 Ege Bilgi Teknolojileri

Bu web sitesindeki tüm materyallerin telif hakkı saklıdır izin kopyalanması veya çoğaltılması hukuki olarak yasaktır.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ