Turkish Azerbaijani English French Hebrew Russian Swedish

Banka Hesap Numaralarımız

0850 303 14 84

iletisim@e-b.com.tr

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 18:00

Hizmetlerimiz
Anasayfa Hizmetlerimiz Proje Geliştirme

Proje Geliştirme

Günümüzde yazılım sistemleri, konaklama, eğlence, gıda, otomotiv sanayisi, sıhhat, şirket yönetimi, bildirişim sistemleri, hava taşımacılığı şeklinde çok geniş alanlarda kullanılan bilgisayar sistemlerinin ve mobil cihazların çok önemli ve tehlikeli sonuç bir parçasını oluşturmaktadır. Yazılım sistemleri proje geliştirme süreçleri ise tüm sektörler için çok önem arz etmektedir.

Tasarımdan Proje Geliştirmeye
EGE BT Yazılım geliştirme ekibi, yazılım sistemlerinin mühendislik prensipleri çerçevesinde tasarımının yapılmasını, projesinin geliştirilmesini ve ürün haline getirilmesini hedefler. Bu amaçla kusursuz olarak hazırlanmış proje sistemi ve ekibi ile size kaliteli ve güvenliği muhteşem çözümler sunar.

Masaüstünden Mobile Proje Geliştirme
Bilgisayar sistemleri ve mobil cihazlar gmeşhurk yaşamın her alanında yoğun ve etkin bir şekilde kullanılmakta olduğundan, tüm disiplinlerde yazılım geliştirme uygulamaları geliştirilmektedir. Projenin ihtiyacına göre yalnızca bilgisayar sistemi yada mobil cihazlarda proje geliştirme yapılırken kimi durumlarda ise her iki platform için de bu yöntemden yararlanılmaktadır.

EGE BT masaüstü, web ve mobil cihaz yazılımları geliştirme konusunda tecrübeli proje ekibi firmanızın istekleri doğrultusunda proje oluşturma aşamasından kontrol aşamasına kadar tüm süreçleri adınıza yönetmektedir. Bu sayede tüm proje yönetimi tek bir elden çıkmakta ve kusursuz bir ürün ortaya çıkmaktadır.


Proje Geliştirmede Yenilikçiyiz
Ekibimiz teknolojiyi devamlı takip ederek gerek donanım gerek yazılım olarak hayata geçirmiş olduğu projelerin süreklilığını sağlamak üzere sizlere devamlı hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Proje Geliştirme Ekibimiz
Proje ekibimiz aşağıdaki pozisyonlarda kaliteli ve ustalaşmış kişilerden oluşmaktadır. Bizimle çalıştığında deneyimli ve yenilikçi bir ekiple çalışmanın konforunu yaşayacaksınız.

Proje Koordinatörü
Yazılım Geliştirme Uzmanları
Tasarım Uzmanları
Veri Tabanı Uzmanları
Sistem Destek Uzmanları
Arayüz Geliştirme Uzmanları
şeklinde geniş bir kadroya sahip olup Windows, Linux, Android ve OSX platformlarında C, C++, C#, Delphi, ASP/ASPX, PHP, Go, Python, Java, XCode gibi yazılım dillerinde birçok projeye imza atmıştır.

İzmir Proje Geliştirme
Bir bilgisayarı belirli işlevleri yapması için yöneten, kodlanmış yazıtlar dizisine yazılım adı verilir. Bir şirket için hazırlanan yazılımların proje süreçlerine uygun halde yapılması gerekir. Ege Bilgi Teknolojileri olarak, uzman kadromuzla beraber firmaların gereksinimleri hangi doğrultudaysa buna yönelik İzmir proje geliştirme sektörüne öncülük ediyoruz.

İstanbul Proje Geliştirme
senelerdir verdiğimiz yazılım hizmetini belli bir plan doğrultusunda gerçekleştirerek daha etkin bir süreç yönetimine imza atıyoruz. İstanbul proje geliştirme alanında meydana getirdiğimız çalışmalar sayesinde işletmelerin isteklerini ve gereksinimlarını göz önünde bulundurarak en iyi çözümleri sunuyoruz.

Bizi Arayın 0850 303 14 84

Bizi Arayın 0850 303 14 84

Copyright © 2012-2019 Ege Bilgi Teknolojileri

Bu web sitesindeki tüm materyallerin telif hakkı saklıdır izin kopyalanması veya çoğaltılması hukuki olarak yasaktır.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ