Turkish Azerbaijani English French Hebrew Russian Swedish

Banka Hesap Numaralarımız

0850 303 14 84

iletisim@e-b.com.tr

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 18:00

Hizmetlerimiz
Anasayfa Hizmetlerimiz Web Tasarım

Web Tasarım

Web tasarım İzmir ve web tasarım İstanbul hizmeti veren firmamız; kurumsal kimliğin oluşması, ürün ve hizmetlerin tanıtılması, informasyon ve tecrübelerin aktarılması şeklinde birçok farklı amaçla web sitelerinin oluşturulma sürecine katkıda bulunur. İnternet siteleri için web tasarım ve sayfalar yakın bir zamandan beri gerek kişiler olsun gerekse kurumlar olsun tanıtım ve satış için kullanılan en etkili araçlardır. Web sitelerinin en iyi şekilde kullanıcıya sunulması için yapılır. Teknolojinin web kullanımının ulaştığı noktayı düşündüğümüzde internet site tasarımlarının ne kadar etkili olacağını anlamak de zor değil.

Web tasarım

yapılan web tasarım, firma tanıtımlarına çok büyük etki etmesinin yanı sıra;  

firma hakkında en güncel bilgiye ulaşılması,
şirket şubeleri, servisleri yada bayiiler ile bildirişimin internet site aracılığıyla kurulması,
E-ticaret özelliği satış ve pazarlamanın çok etkin bir şekilde kullanılması,
Personel ihtiyacının web sitesi ile karşılanabilmesi,
Son kullanıcı ve müşteriler ile direkt mesajşimi sağlayabilmeleri
benzer biçimde biroldukça önemli özelliği var.

Kurumsal Web tasarımGünümüzde kurumsal web tasarımı sitelerinin kullanıcılar üzerinde tesiri artık tüm firmalar tarafınca önemli olarak kabul edilmektedir. Örnek verecek olursak kurumsal internet sitesinin tasarımı, hız veya özellikleri açısından "firmanın kurumsal veya profesyonel çalışan bir şirket olduğunu" tahmin edebiliyor.

Kullanıcı Dostu İnternet Sitesi Tasarımı
Websitesi tasarımı yapmış oldurmak için maksimum dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan konulardan birisi de kullanıcı deneyimidir. Yani hedef kitledeki kullananların davranış, düşünce ve diğer tüm internet kullanım alışkanlıklarına bakılırsa bir web site tasarlamak, hedefe ulaşma mevzusunda atılacak en büyük adımlardan biridir. Bunun için ustalaşmış ekibimiz ile gereken araştırmayı en iyi şekilde yaparak kullanıcı dostu web tasarım yapmaktadırlar.

Yeni internet sayfası Tasarım Trendleri
hazırladığımız web site tasarımları için en yeni tasarım trendlerini takip ediyoruz, sitedeki kullanıcı dolaşımı ve fonksiyonların kolayca kullanılması, ayrıca aranılanın zorlanmadan bulunması benzer biçimde kullanıcı dostu internet site tasarımları yapıyoruz. EGE BT İnternet Hizmetleri imzası ile tasarımı yapılmış ve kullanıma hazır hale getirilmiş bir web site ile internet dünyasında zirveye bir adım daha yaklaşmış olmuş olursunuz.

EGE BT olarak web tasarım alanında teknolojinin ulaştığı son noktayı devamlı olarak en yakından takip ederek web  sitelerine yansıtıyoruz.

İzmir Web Tasarım
İnternet Sitesi tasarımları ile marka bilinirliğini arttırılabilir, ürün veya hizmetlerin web kullanıcılarına doğru bir halde ulaşması sağlanabilir. Belirlenen amaçlar doğrultusunda yapılacak olan internet sitesi tasarımında etkin bir rol oynamak isteyen İzmir’deki şirket ve firmalar, EGE BT iş ortaklığı ile bu fakatçlarına ulaşabilirler. Web tasarım mevzusunda yapmış oldurılmak istenen banner tasarım, mobil web site tasarımı, responsive tasarım ve SEO uyumlu websitesi alanlarında profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz.

İstanbul Web Tasarım

kişilerin, firmaların, kuruluş ve kuruluşların temsil edilebilmesi açısından oldukca önemlidir. Bundan dolayı internet sitesi kurma aşamasında dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan en kilit nokta tasarım sürecidir. Şirketin misyonu doğrultusunda, dilek ve gereksinimlarına gore yapılmalıdır. Özellikle İstanbul’daki firmaların sektörlerinde bir adım önde olmaları internet site tasarımı ile mümkündür. Web tasarım sektöründe EGE BT İnternet Hizmetleri olarak ağırlığımızı koyuyor ve ister SEO uyumlu, ister responsive, ister banner tasarım ayrımı yapmadan, firmaların gereksinimleri doğrultusunda hizmet veriyoruz.

Bizi Arayın 0850 303 14 84

Bizi Arayın 0850 303 14 84

Copyright © 2012-2019 Ege Bilgi Teknolojileri

Bu web sitesindeki tüm materyallerin telif hakkı saklıdır izin kopyalanması veya çoğaltılması hukuki olarak yasaktır.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ