Turkish Azerbaijani English French Hebrew Russian Swedish

Banka Hesap Numaralarımız

0850 303 14 84

iletisim@e-b.com.tr

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 18:00

Hizmetlerimiz
Anasayfa Hizmetlerimiz Yazılım

Yazılım

Günümüzün en önemli, geleceğimizin şüphesiz her şeyi olacak olan yazılım, artık herkesin gündemindedir. Tüm kurum ve kurumlardan bireylere kadar bu konun önemi kavranmış ve her sektörde benzetmeıya bir yarış yaşanmaktadır. Bu yarış hep daha iyisini üretme ve üretilen ile rakiplerden bir adım daha önde olabilmek için yapılmaktadır. Peki, EGE BT İnternet Hizmetleri olarak bu yarışın neresindeyiz ve sizlere nasıl destek olabiliriz?

Yazılımda Kurumsal Çözümler
Gelişen ve devamlı kendini yenileyen software teknolojileri ile birlikte kurumlar kendi altyapılarını da devamlı geliştirmek ve hatta bazen tamamen değiştirmek zorundadırlar. Bu benzer biçimde durumlarda EGE BT İnternet Hizmetleri gerek altyapıların iyileştirilmesi gerekse mevcut olanın tamamen değiştirilmesi mevzusunda kurumsal çözümler sunmaktadır. İstenen ne olursa olsun bu isteğe cevap verebilecek bir ekibe sahibiz ve iddialıyız.

Güncel ve Geleceği yakalayan Yazılım
ustalaşmış ekibimiz yazılım dünyasını bilen ve bu alanda araştıran ve kendini her daim geliştiren bir ekiptir. Bu fakatçla güncel programlama dillerini en iyi şekilde kullanmaktayız. Biroldukça programlama dilinde çözüm sunmaktayız. Başta PHP dili olmak üzere tüm dillere ve mimariye hakim ustalaşmış geliştiricilerden oluşan kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Yazılımın en iyisini yaptırmak ve ister kişisel olsun isterse kurumsal olsun bir projeyi hayata geçirmek istiyorsanız son teknoloji kullanan ekibimizden mutlaka düşünce alın ve projenizi hayata ondan sonra geçirin. Eski bir software projeniz var ve artık yenilenme vakitı gelmişse de mesele yaşamadan ve aslabir veri kaybı olmadan yeni projenizi yapıyor ve eski sitenizin verilerini tamamen yeni siteye aktarıyoruz.

Yazılım
nasıl Yazılım Projeleri Yapıyoruz?
Mobil uygulamadan e-tecim sitesine, web yazılımdan akla gelebilecek her türlü masaüstü ve web tabanlı yazılım projelerini yazıyor ve canlıya alıyoruz. Oluşabilecek tüm teknik sorunlarda da icra ettiğimız işin arkasında duruyor ve destek oluyor.

İzmir Yazılım
Elektronik cihazların belli bir işi yapmasını sağlayan, bu cihazlara ne yapacağını söyleyen, kodlanmış komutlar bütünüdür. Bu tümü oluşturmak için profesyonelce çalışan ekibimiz İzmir yazılım sektörünün öncülerindendir. Tüm istek ve ihtiyaçlarınızın neler bulunduğunu öğreniyor ve en iyi hizmeti sağlamak için ne gerekiyorsa yapıyoruz.

İstanbul Yazılım
Sofware alanında internet sayfasına özgü icra ettiğimız çalışmalarla EGE BT İnternet Hizmetleri olarak tüm firmaların yanındayız. İstanbul yazılım sektöründe isterseniz altyapınızı geliştiriyor isterseniz de yepyeni bir altyapı ile rağmenıza çıkıyoruz. Firmaların vaad ettiklerini yapmadıkları günümüzde, EGE BT ekibine gaslınüz kapalı güvenebileceğinizi bilmelisiniz.

Bizi Arayın 0850 303 14 84

Bizi Arayın 0850 303 14 84

Copyright © 2012-2019 Ege Bilgi Teknolojileri

Bu web sitesindeki tüm materyallerin telif hakkı saklıdır izin kopyalanması veya çoğaltılması hukuki olarak yasaktır.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ