preloader

Yukarı Çık
Adres Detayları
Kurtuluş mh. 2014 sk. No 27/B
Efeler/Aydın
İletişim Detayları
iletisim@e-b.com.tr
0850 303 1484

Hizmetlerimiz

Web Tasarım

Bir web sitesine ihtiyacınız olabilir ya da şu anki web siteniz size yetmiyor olabilir. Kurumsal web sitesi yaptırmak istiyor olabilirsiniz ya da kişisel markanız için bir e-ticaret sitesi hayal ediyorsunuzdur. Web sitesi ile ilgili ihtiyacınız ne olursa olsun siz ege bilgi teknolojileri’ne geldiğinizde biz markanıza uygun çözümlerle işe başlamanın mutluluğunu duyuyor olacağız.

Yazılım

Yazılım uzun zamandır hayatımızda, ancak gelişen teknoloji ile sürekli yenilenen ihtiyaçlar özellikle son dönemde yapay zekanın devreye girmesiyle farklı bir boyut kazandı. Markanız hangi sektörde olursa yazılımın sunduğu çözümler ile firmanızı ileriye taşıyabilir, deneyimli ekibimizin usta ellerinde firmanız için ürettiğimiz yaratıcı uygulamalar ile rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.

Dijital Pazarlama

İnternet reklamları sunduğu imkanlar, geliştirdiği algoritmalar ve neredeyse sınırsız diyebileceğimiz olanaklarıyla markanızı görünür kılmak ve satışlarınızı artırmakta birebir! Sadece sürecin doğru yönetilmesi için bu alanda eğitim almış, deneyimli ve stratejik düşünebilen insanlara ihtiyacınız var. ege bilgi teknolojilerin’de olduğu gibi…

Mobil Uygulama Geliştirme

Akıllı telefonlarda ve tabletlerde yer alan uygulamalar, tüm dünyada ve ülkemizde çok ciddi kullanıcı kitlesine sahip. Öyle ki, tüm gücünü internet ve geliştirilen mobil uygulamalardan alan bu popüler teknolojik cihazlar üzerinde çalışacak mobil uygulamalar geliştirerek, aklınızdaki fikirleri dijital dünyada hayata geçirebilir ve hayal bile edemeyeceğiniz kadar geniş kitlelere ulaşabilirsiniz. Tüm bunlar için ihtiyacınız olan profesyonel destek ise, ege bilgi teknolojileri mobil uygulama geliştirme ekibimizde.

Sosyal Medya Yönetimi

Hedef kitlenize dokunabildiğiniz, iletişime geçebildiğiniz en iyi platform sosyal medyadır. Deneyimli ellerde yönetilen bir sosyal medya sizi rakiplerinizin asla ulaşamayacağı kadar yükseğe taşır. ege bilgi teknolojileri sosyal medya yönetimi, tüm süreci planlarken ekipçe çalışır. Yıllardır reklam sektöründe edindiği deneyimi, güçlü ekibi ile ustalıkla taçlandırır.

Seo

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) web sitenizin Google’da ilgili arama terimlerinde hedeflenen konumlarda listelenmesini sağlar. Böylece siz yeni satışlar, potansiyel müşterileri elde edebileceğiniz gibi firmanızın prestijini artırabilirsiniz. Kaliteli ve kalıcı bir SEO için ise, güçlü bir ekibe ihtiyacınız var. Ege Bilgi Teknolojileri arama motoru optimasyonunda uzmanlaşmış ekibi ile süreci en profesyonel şekilde yürütür ve sizi %100 başarıya ulaştırır. Bir web sitesinin SEO yolculuğu uzun bir süreçten geçer.

Alan Adı & Sunucu

Ege Bilgi Teknolojileri, hizmet verdiği 400’ün üzerinde domain (alan adı) ile birlikte, sayısı 100’ün üzerinde olan domain uzantısında da kurumunuzun isimlerini tescil edebilmektedir. Alan adı ve barındırma ile ilgili ihtiyacınız olan tüm çözümleri, bütün süreçleri düzenleyerek deneyimli ekibimiz ile gerçekleştiriyoruz.

Google Haritalar

Dünyanın en büyük arama motoru Google’da harita kaydınızı yapalım. Böylelikle Google’ın milyonlarca kullanıcısı size rahatlıkla ulaşsın ve Google Maps kaydı ile markanız bir adım öne çıksın. Google Haritalar sayesinde sizi arayan tüm kullanıcılar kolaylıkla bulsun. Günümüzde her neyi arıyorsak Google’dan yardım alıyoruz. Müşterileriniz Google harita kaydınız ile nerede olduğunuzu rahatlıkla öğrensin istemez misiniz? Günümüzde firmalar için olmazsa olmaz haline gelen Google Harita kaydını siz de işletmeniz için yaptırın. Milyonlarca kullanıcı kitlesine sahip olan Google Maps’in navigasyon hizmetini kaçırmayın!

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktayız.