preloader

Yukarı Çık
Adres Detayları
Kurtuluş mh. 2014 sk. No 27/B
Efeler/Aydın
İletişim Detayları
iletisim@e-b.com.tr
0850 303 1484

Alan Adı & Sunucu

ALAN ADI HİZMETLERİ

Eğer bir alan adınız yoksa, sizin için en uygun alan adını araştırıp bulup, firmanız veya şahsınız adına en iyi ismi tescil edilebiliyoruz. Domain tescil, takibi, yönetimi ve backorder ile domain alanında yapılacak her türlü işlemi sizin adınıza gerçekleştiriyoruz. Vermiş olduğumuz alan adı ve barındırma hizmetinde tüm süreci ekibimiz ile beraber yönetiyoruz.

SUNUCU KURULUM VE YÖNETİM

Firmanızın ihtiyacı olan domain adreslerini sizin adınıza ve istediğiniz domain uzantıları ile tescilliyoruz. Tüm domain tescil süreçlerini takip ederek istediğiniz alan adını almanızı sağlıyoruz. Ayrıca firma veya markanız adına ileride kötü amaçlı olarak domain kullanımına karşılık ön bilgilendirme vererek size zarar verebilecek tüm domainlerin tescilini sizin adınıza yaptırıyoruz. Böylece gelecekte sanal dünyada size karşı bir karalama kampanyasına karşı korunaklı olmuş oluyorsunuz.

IT KURUMSAL DANIŞMANLIK

İster telefonunuzdan, ister destek e-maillerimizden, ister uzak masaüstü bağlantı seçeneklerimizle günün 24 saati kesintisiz çözüm sunuyoruz. Karşılaştığınız herhangi bir sorunda bize ulaşmanızın ardından kısa bir süre içerisinde sorununuzu çözüyor ve teknik sıkınıtılarınızı gideriyoruz.

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktayız.