preloader

Yukarı Çık
Adres Detayları
Kurtuluş mh. 2014 sk. No 27/B
Efeler/Aydın
İletişim Detayları
iletisim@e-b.com.tr
0850 303 1484

Google Haritalar

Google Maps Kaydı

Google, dünyanın en büyük arama motorudur. Yine buna paralel olarak harita ve lokasyon bazlı uygulamalara bakıldığında Google Haritalar da en çok tercih edilen harita ve maps uygulamalarıdır. Bunun için firmalar iletişim ve adres bilgilerini Google Maps kaydı yaparak en geniş şekilde potansiyel müşterilerine ulaştırmaktadırlar.

Google Haritalara Firma Ekleme

Google’a firmanızı ekleyip herkese ulaşmak istiyorsanız bunun için ege bilgi teknolojilerine üye olup adres, telefon ve diğer tüm firma bilgilerinizi vermeniz yeterli. Google haritalara firma ekleme için vermiş olduğunuz bu bilgilerin hemen sonrasında tüm bilgileriniz partneri olduğumuz Google’a bildirilmekte ve kısa bir süre sonra artık firmanız Google Haritalar ve ve Google’a bağlı tüm paltformalarda yer alıyor.

Google Haritalara firmanızı ekledikten sonra yalnızca bilgisayarınızda değil, cep telefonu uygulamalarında ve daha pek çok Google Haritalar servisi kullanan dijital platformlarda firmanızı görüntüleyebilrisiniz. Örneğin cep telefonundan harita uygulamasını açan birisi çevresinde herhangi bir ürün veya hizmet arıyorsa doğrudan sizin firmanız Google tarafından kullanıcıya gösterilecek ve bu sayede firmanızı daha önce hiç bilmeyen bir müşteriye Google Haritalar sayesinde ulaşacaksınız.

Google Harita Kaydı

Tüm firmalar ve yerel işletmelerin için çok önemli olan dijital platformalar ve internet ya da mobil uygulamalarda bulunabilir olmak artık ege bilgi teknolojileri ile çok kolay. ege bilgi teknolojileri haritalara kayıt hizmeti sayesinde siz de Google harita kaydı dahil tüm harita servislerine firma kaydı yaptırabilirsiniz. Özellikle yerel işletmeler için haritalarda yer almak çok kritiktir. Çünkü firmanın bilinirliği ve marka tanınırlığı çok az olabilir. Bu durumda maliyet olarak neredeyse hiçbir firmanın önemsemeyeceği bir miktara çevrede kim var, kim yok herkese kendilerini ve sundukları hizmeti veya sattığı ürünü tanıtabilir. Böylelikle yerel işletmelerin tanıtımına Google Haritalar servisinin büyük bir katkısı olur. Tüm bu süreçleri hem Google Haritalar kaydı hem de diğer tüm harita uygulamalarına kayıt olarak yürüten ege bilgi teknolojileri, yıllık her şey dahil yalnızca 200 TL’ye sunmaktadır.

Google Firma Ekleme

Google firma ekleme için yapmanız gereken firmanıza ait tüm bilgileri bize iletmeniz. Bunun sonrasında ege bilgi teknolojileri uzman ekibi eğer yine de eksik bir bilgi varsa size ulaşarak bu eksik bilgileri sizden temin etmektedir. Google, kaydedeceği firmaların gerçek ve tüzel kişiliğe sahip olduğunu anlamak için biraz titiz çalışır. Bu da sahte firma eklemelerin önüne geçmek içindir. Bu durum hakiki manada hizmet sunan firmaların haklarını korumak içindir. Bunun için Google firma ekleme süreci biraz zor gibi gözükebilir; ancak ege bilg iteknolojileri, Google anlaşmalı ajans olduğu için referans olunan tüm firmalar Google tarafından haritalara eklenmektedir.

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktayız.