preloader

Yukarı Çık
Adres Detayları
Kurtuluş mh. 2014 sk. No 27/B
Efeler/Aydın
İletişim Detayları
iletisim@e-b.com.tr
0850 303 1484

Mobil Uygulama Geliştirme

AR-GE

İhtiyacınıza uygun mobil uygulama ve geliştirme çözümleri sunabilmemiz için öncelikle sizi dinliyoruz. Nasıl bir mobil uygulama istediğinizi ve isteklerinizin bulunduğunuz sektör ile uyumunu tespit etmek için ege bilgi teknolojileri mobil uygulama geliştirme ekibi olarak detaylı bir araştırma başlatırız.

PLATFORMLAR

Ege bilgi teknolojileri mobil uygulama ekibimiz ile iOS uygulamadan Android uygulamaya, Windows Phone’a kadar her türlü mobil uygulamayı geliştirecek kapasiteye sahiptir.

FONKSİYONLAR

Resim – video galerileri, harita uygulamaları, anlık bildirim (push notification), sipariş/stok takip, kurumsal çözümler, online alışveriş özelliği gibi birçok fonksiyonu ve sizi rakiplerinizden ayıracak yaratıcı çözümleri markanıza uygun işlevsellikte size sunuyoruz.

NATIVE

Günümüz teknolojisi ile tüm mobil uygulama platformları için ayrı ayrı mobilyazılımlar yapılarak uygulamalar elde etmek mümkün. Her uygulama platformu için özgün olan bu yazılımlar Native uygulama olarak adlandırılmaktadır. Ege bilgi teknolojileri, bu konuda son derece profesyonel bir ekip ile istediğiniz platformda mobil uygulama geliştirme yapabilen bir ekiptir.

HİBRİT

Yapılmak istenilen mobil uygulamanın gereksinimleri, mobil uygulamayı geliştiren kişi veya kurumun isteği ve ekibimizin görüşü ile hibrit mobil uygulama geliştirebilir ve en iyi şekilde tüm platformlarda aynı anda çalıştırabiliriz. Bu seçenekle aynı anda Android, iOS ve Windows uygulama mağazalarında yer alabilir ve mobil uygulamanızı indiren kişiler tarafından rahatlıkla kullanabilir.

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktayız.