preloader

Yukarı Çık
Adres Detayları
Kurtuluş mh. 2014 sk. No 27/B
Efeler/Aydın
İletişim Detayları
iletisim@e-b.com.tr
0850 303 1484

Seo

ÖN ANALİZ

Arama motoru optimizasyonu (SEO) için bize başvurduğunuzda öncelikle web sitenizin SEO için uyumlu olmadığını inceleriz. Belli kriterleri kontrol eder, ön analiz raporu çıkartır, atacağımız adımların alt yapınız ile uyumlu olup olmadığına bakarız. Eğer web siteniz SEO için uygun ise, tecrübeli SEO ekibimiz ile beraber detaylı bir şekilde analiz süreci başlar ve ardından projelendirme aşamasına geçeriz. Ön analiz raporunu müşterilerimizle paylaşır, şeffaf bir politika izleyerek ortak olarak yer aldığımız bir platformda çalışırız. Ancak eğer web siteniz SEO için uygun değilse, altyapı inceleme kısmına yöneliriz.

ALT YAPI İNCELEME

Eğer web siteniz arama motoru optimizasyonu için uygun değilse, alt yapı incelemesi gerçekleştiririz. Detaylı bir inceleme sonrasında ya iyileştirme yoluna gider ve neleri iyileştirebileceğimizi raporlarız ya da yeni bir web sitesine yönlendiririz. Burada profesyonel ekibimiz tarafından belirlenen önerilerimizi sunduktan sonra kararı müşterimize bırakırız.

İŞ PLANI

Web siteniz SEO için uygun ise, sizin beklentileriniz ve ekibimizin önerileri dahilinde ve yoğun bir araştırma süreci sonrasında iş planı oluştururuz. Şeffaf ilerleyen bu süreç sonunda iş planımızda yazan belirlediğimiz kriterleri sağlamaya başlar, belirlenen iş teslim sürecine kadar iş planını uygularız.

PROJE BİTİMİ

AR-GE, ön analiz, iyileştirme, raporlama sonrasında geliştirilen iş planı ve iş planının uygulanması sonrasında test aşamasına geçilir. Test aşamasında, yapılan tüm bu çalışmalar incelenir, proje başarıyla bitirilir ve raporlanarak proje teslim edilir.

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktayız.