preloader

Yukarı Çık
Adres Detayları
Kurtuluş mh. 2014 sk. No 27/B
Efeler/Aydın
İletişim Detayları
iletisim@e-b.com.tr
0850 303 1484

Sosyal Medya Yönetimi

AR-GE

Marka ege bilgi teknolojileri’ne geldiği andan itibaren derin bir araştırma süreci başlar. Önce marka titizlikle incelenir ve markanın yer aldığı sektör & rakip analizleriyle beraber değerlendirilir. Sonrasında ise veriler bir havuzda toplanır ve stratejik bir düşünme sürecine başlanır.

STRATEJİ

Oluşturulan AR-GE havuzuyla beraber marka, kimliğine uygun bir stratejik planlama sürecine girer. Hangi sosyal medya platformalarında yer alacağı, kullanması gereken metin dili, tasarım öğeleri, frekans sıklığı ve kampanya örnekleri burada planlanır.

İÇERİK PAZARLAMASI

Kullanılacak metin dili ve hedef kitleye hitap şekli metin yazarlarımız tarafından oluşturulur. Markanın takipçilerine nasıl sesleneceği ve markayı öne çıkaracak içerikler belirlenir. Bir içerik, markanın sosyal medyasında farklılık göstereceği bir noktadır; çünkü Content is King. Geriye yaratılan içeriklerin görsel tasarımla hedef kitleye yansıtılması kalır.

TASARIM

İçerikleri alan tasarım ekibimiz, daha önce yapılan AR-GE & STRATEJİ çalışmaları ışığında tasarımları oluşturmaya başlar. Tasarımlar yaratıcı, ilgi çekici ve marka kimliğine uygun öğelerle beraber bir yaratım sürecine girer. Sanat yönetmenimiz tarafından onaylandıktan sonra içerikler ile birleştirilir.

PLANLAMA

Tasarım ve içerik süreci tamamlandıktan, kampanyalar oluşturulduktan sonra planlama sürecine geçilir. Paylaşımlar sosyal medya platformlarına uygun saat ve günlerde sosyal medya ekibimiz tarafından paylaşılır ve titizlikle takibi yapılır. Paylaşılan içerikler sosyal medya ekibimiz tarafından titizlikle takip edilir ve moderasyon süreci devreye girer. Her markaya özel hazırlanan cevap şablonları ile kullanıcılardan gelen yorumlar değerlendirilir ve marka adına cevaplar verilir.

RAPORLAMA

Tüm bu süreç sonrasında sıra aylık raporlamalara gelir. Düzenli olarak yapılan raporlama sayesinde paylaşımların etkileri detaylı bir çalışma ile raporlanır ve elimize geçen veriler eşliğinde yeniden değerlendirilir.

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktayız.