preloader

Yukarı Çık
Adres Detayları
Kurtuluş mh. 2014 sk. No 27/B
Efeler/Aydın
İletişim Detayları
iletisim@e-b.com.tr
0850 303 1484

Yazılım

KURUMSAL WEB SİTELERİ

Kurumsal web siteleri benzersizdir ve müşteriye özeldir. Her bir müşteri için özel olarak hazırlanan ve tasarım ekibimizden marka ve müşteri ihtiyaçları ön plana alınarak yapılan tasarımlar yazılım departmanına iletilir. Yazılım ekibimiz tasarımı inceler ve ege bilgi teknolojileri’nin kendi geliştirmiş olduğu içerik yönetim sistemine giydirilmesi yapılır.

E-TİCARET SİTELERİ

Son dönemde bir çok markanın internet üzerinden ürünleri satmaya başlaması ile gündemde daha fazla yer edinmiştir. E-ticaret siteleri için gerekli olan mailing gönderimi (E-Posta Pazarlaması), dijital pazarlama, güvenlik sertifikaları, sunucu yönetimi vb. birçok özelliği eş zamanlı entegre etmek ve markaya uygun çözümlerle aktif hale getirmek gerekir. ege bilgi teknolojileri yazılım ekibi ulusal ve uluslararası dünyanın önde gelen markalarına e-ticaret sitesi yapmış olup danışmanlık hizmeti vermektedir. Hazırlamış olduğumuz e-ticaret siteleri markanın duruşuna, sektörüne göre butik olarak tasarım ve alt yapıdan oluşmaktadır.

ÖZEL PROJELER

Firmanıza uygun özel bir projeye ihtiyacınız olabilir. Bu ihtiyacınızı bize ilettiğinizde yazılım ekibimiz öncelikle değerlendirir ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek butik bir yazılım geliştirir. Yazılım aşamasında, son teknolojik gelişmeler kullanılır ve özel proje süreci tamamlanır.

YAPAY ZEKA

Yapay zekanın gelişmesiyle birlikte bir çok uygulama şirketler tarafından kullanılabilir hale geldi. Firmaların hayatını kolaylaştıran ve sağlık, turizm, perakende ve güvenlik gibi farklı sektörlere sunduğu çözümlerle rakiplerinin önüne geçiren yapay zeka uygulamaları (yüz tanıma sistemi, güvenlik için çözümler vb.) ege bilgi teknolojileri tarafından ustalıkla gerçekleştirilmektedir.

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktayız.