WhatsApp
Yükleniyor...

Hakkımızda

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Kurumsal Hakkımızda

Hakkımızda

Ege Bilgi Teknolojileri, bir hayalin ve hedefin sembolü olarak 2000'li yıllarda unvanına katkı yapan Ege'nin incisi Aydın'da faaliyetlerine başladı. İnternetin ve teknolojinin sınırsızlığıyla Ege Bilgi Teknolojileri'nin hayal gücünün birleşmesi, Ege Bilgi Teknolojileri'i önce Muğla ve İzmire ve ardından tüm ülkeye taşıdı. Genç ve umutlu ekip hiç durmadan " en iyi " olmak için çalışmaya devam ederken, artık ülke sınırlarının da aşılabileceğini gösterdi.

Ege Bilgi Teknolojileri, yaklaşık 15 yıl önce başladığı serüvende artık farklı sektörlerde yerli ve yabancı pek çok firmaya hizmet vermektedir.

Ege Bilgi Teknolojileri, " en yeni ve en iyi " hizmeti sağlama misyonuyla çalışırken, bir yandan da kendini bu gelişime uygun olarak sürekli modernize etmektedir. Ege Bilgi Teknolojileri, her zaman var olabilmek ve başarısını sürdürebilmek için yüzünü " geleceğe " dönmüştür.

Biz düşlerinizi ve düşüncelerinizi önemsiyoruz ve tecrübemizi de ekleyerek tam olarak istediğiniz şeyin ortaya çıkmasına yardımcı oluyoruz.

Ege Bilgi Teknolojileri her zaman bu hedefle çalıştı ve bundan sonra da çalışmaya devam edecek.